FK Adamov vs Boskovice A,B

Dne 1.11.2017 se odehrálo závěrečné kolo podzimní části soutěže starších přípravek.

Z důvodu posunu času se po dohodě všech zúčastněných týmů utkání odehrálo na

hřišti v Boskovicích, kde je možnost hrát při umělém osvětlení.

V prvním utkání proti Boskovicím A naši hráči předvedli jeden z nejlepších výkonů.

I když po prvním poločase prohrávali o gól, ve druhém hlavně díky bojovnosti a obětavosti

dokázali toto utkání otočit a zvítězit.

Ve druhém utkání proti Boskovicím B jsme se nedokázali koncentrovat a možná se projevila

i únava. A proto soupeř s přehledem ovládl toto utkání.

Na závěr nezbývá než klukům poděkovat za celý podzim a už se těšíme na zimní přípravu

a na jarní část, kde věříme, že potrápíme i ty nejlepší týmy.

Trenéři.

Lipovec, Ostrov/Vilémovice vs FK Adamov

V neděli 15.10. 2017 sehrálo naše mužstvo předposlední kolo soutěže starších přípravek v Ostrově.

V prvním utkání se proti nám postavilo družstvo Lipovce. Utkání jsme začali velmi dobře v obraně a

v útoku jsme měli velmi dobré příležitosti k otevření skóre. Bohužel se nám nepodařilo ani jednu

proměnit a naopak soupeř z ojedinělé příležitosti vstřelil jedinou branku prvního poločasu.

O přestávce jsme si řekli co vylepšit a na co si dát pozor. Do druhého poločasu jsme nastoupili

s vědomím toho, že toto utkání můžeme vyhrát. Podařilo se nám vstřelit tři branky a utkání otočit.

Soupeři se podařilo již pouze snížit, a tak naši kluci zaslouženě vyhráli.

Druhé utkání proti mužstvu Ostrova/Vilémovic bylo o poznání vyrovnané. Soupeř šel do vedení

a poločas skončil ve prospěch soupeře o dvě branky. Po poločase se nám utkání podařilo opět

zdramatizovat a dvěma brankami utkání srovnat. Nakonec se soupeři povedlo vstřelit šťastnou

branku a přes veškerou snahu toto utkání alespoň srovnat se to ve vypjatém závěru již

klukům nepovedlo.

Za obě dvě utkání si kluci zasloužili velikou pochvalu.

Rájec, Svitávka vs FK Adamov

V sobotu 8.10.2017 naše mužstvo zavítalo na hřiště Rájce, aby sehrálo další dvě utkání

soutěže starších přípravek.

V prvním utkání jsme nastoupili proti domácí Rájci. Hned od začátku se ukázalo, že

půjde o vyrovnané utkání. Našim klukům se dařilo hrát spolehlivě v obraně a dobře kombinovat

v útoku. V prvním poločase došlo ke zranění našeho brankáře, a tak se na zbytek utkání do

brány postavil Jirka. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním toto utkání vyhrát.

Nakonec se to nepodařilo a i když naše mužstvo prohrálo, zasloužilo si velikou pochvalu

za předvedený výkon.

Ve druhém utkání proti Svitávce jsme si vytvořili plno šancí. V prvním pločase se nám podařilo

proměnit více šancí než ve druhém. Celé utkání se odehrálo pod naší kontrolou a odměnou

nám bylo vítězství.

Za předvedenou hru hlavně v prvním utkání si kluci zaslouží velkou pochvalu a Tomášovi

přejeme brzké uzdravení.

Tým trenérů.

FK Adamov vs Ráječko/Doubravice A

Ve středu 4.10.2017 jsme odehráli odložené utkání s Ráječkem/Doubravice A.

V prvním poločase jsme hráli vyrovnané utkání a dlouho se hrálo bez branek. Nakonec se soupeři

podařilo prosadit přes naši obranu a i nám se podařilo vstřelit branku. Nakonec poločas skončil za stavu

příznivějším pro soupeře. V druhém poločase se naši kluci vrhali více do útoku a zapomínali na

obrannou činnost. Toho využil soupeř a trestal naše chyby v obraně, skóre narůstalo, a tak se druhý

poločas odehrál v režii soupeře.

Černá Hora, Lažany vs FK Adamov

30.9.2017 odehrálo naše mužstvo již 7.kolo soutěže starších přípravek.

První utkání jsme hráli proti týmu Černé Hory. Podařilo se nám zahrát výborně v obraně

a soupeře jsme nepustili prakticky do žádné šance. Naše skóre narůstalo, a tak klid na

našich kopačkách nám dovolil předvést několik pěkných útočných akcí, po kterých padl gól.

V závěru se soupeři podařilo přece jenom vstřelit nějakou branku, ale to nezměnilo už nic

na jasném vítězství našich kluků.

Ve druhém utkání proti Lažanům se nám zprvu nedařilo najít recept na jejich styl hry.

Proto bylo utkání dlouho pouze o jednu branku. Nakonec se nám podařilo do poločasu vstřelit

ještě dvě branky, což vedlo ke klidu a po změně stran přidalo další. A tak si naše družstvo dokráčelo

pro druhé sobotní vítězství.

Za obě sobotní utkání si kluci zaslouží velikou pochvalu za předvedenou hru jak v obraně, tak v útoku.

Knínice vs FK Adamov

Ve čtvrtek 28.9.2017 jsme oslavili sváteční dopoledne fotbalem. V Jedovnicích jsme odehráli

další kolo okresního přeboru starších přípravek. Soupeřem bylo mužstvo z Knínic.

Podařilo se nám navázat na dobrý výkon z minulého utkání. Některé chyby v obraně byly potrestány,

ale dobrou útočnou hrou se nám dařilo udržet několikabrankový náskok až do konce utkání.

Všem hráčům můžeme poděkovat za dobrý výkon.

FK Adamov vs Ráječko/Doubravice B

V neděli 24.9.2017 jsme odehráli utkání proti týmu Ráječko/Doubravice B.

Před zápasem jsme si řekli, co musíme zlepšit oproti zápasu s Žijeme hrou A.

Od prvních minut bylo vidět, že si to kluci vzali k srdci. Netrvalo dlouho a šli

jsme do vedení. Branky postupně přibývaly a naši kluci si v klidu po pěkném

výkonu dokráčeli k vítězství.

Druhé utkání s Ráječkem/Doubravice A bylo z důvodu velké nemocnosti odloženo.

Tým trenérů děkuje za předvedený výkon.

Žijeme hrou A,B vs FK Adamov

Dne 16.9.2017 odehráli naši kluci soutěžní utkání v Kotvrdovicích s týmy Žijeme hrou A a B.

Z důvodu nepřízně počasí se trenéři týmů dohodli zkrátit hrací dobu na 2x20 min. Kluci odehráli

obě utkání za deště a měli možnost si vyzkoušet jak se hraje třeba v Premier league.

Utkání s týmem Žijeme hrou B bylo docela vyrovnané. Kluci statečně bojovali a po změně stran

zlepšenou hrou sahali po vyrovnání. Nakonec těsně prohráli.

Druhé utkání začalo po kratší pauze, aby se kluci mohli co nejdříve osušit. Tým Žijeme hrou A

předvedl výborný výkon a naše kluky moc k ničemu nepouštěl. Kluci statečně bojovali s počasím

i se soupeřem, ale gól se nám i přes dobré šance nepodařilo vstřelit. Starší přípravka je už více

o kolektivním výkonu než o individualitách.

FK Adamov vs Jedovnice

V Adamově jsme 13.9.2017 odehráli utkání s hráči Jedovnic.

I když se Jedovnice ujaly rychle vedení, dařilo se nám hrát docela

vyrovnané utkání. Poločas skončil pouze rozdílem jedné branky.

V poslední čtvrtině utkání díky zkušenostem starších hráčů nám

Jedovnice gólově odskočily a dovedly utkání do vítězného konce.

V našem týmu bylo vidět zlepšení některých hráčů v obranné činnosti

oproti předchozím zápasům. Někteří měli smůlu při zakončení a jeden

z našich kluků nastoupil poprvé k soutěžnímu zápasu.

Za bojovný výkon děkují trenéři.

FK Adamov vs Blansko A,B

V neděli 10.9.2017 odehráli naši kluci další dvojzápas s Blanskem A a B.

V prvním zápase proti Blansku A jsme docela dlouho hráli vyrovnané utkání.

Až ke konci zápasu nám Blansko gólově odskočilo a už nebylo v našich

silách utkání otočit.

V druhém utkání proti Blansku B jsme šli rychle do dvoubrankového vedení

a tento rozdíl jsme drželi do druhého poločasu. V druhém poločase jsme

přestali poctivě bránit a každý si chtěl dát gól. Hráči Blanska toho využili

a můžeme poděkovat našemu brankáři za to, že jsme uhráli alespoň remízu.

Letovice A,B vs FK Adamov

Dne 2.9.2017 se konalo 1.kolo nového ročníku soutěže starších přípravek.

Naši hráči podnikli nejdelší výlet podzimní části až do Letovic.

Přes absenci poloviny hráčů z důvodů zranění,nemoci a konce prázdnin se nakonec podařilo sestavit tým šesti hráčů,

kteří byli odhodláni si to rozdat bez střídání s nejlepším týmem několika uplynulých ročníků.

První zápas jsme hráli s Letovicemi A a navzdory ubývajícím silám ke konci zápasu se nám podařilo splnit náš cíl,

vstřelit soupeři alespoň 3 branky za poločas.

Druhý zápas s týmem Letovic B už byl o poznání ofenzivnější a odměnou bylo brzké vedení. Díky začátkům poločasů

se nám podařilo vytvořit dostatečný náskok na to, abychom dokázali utkání dovést do vítězného konce.

Po závěrečném hvizdu naši hráči vysílením padli na zem a odpočívali. Pocit z vítězství brzy překonal únavu a kluci si určitě